UPDATED Mercer Twilight Acceptance List


#1

Boys 200m Dash
Zyaire Clemes - Trenton
Devon Lewis - Rancocas Valley
David Coffee Owusu - North Hunterdon
LaMont Higgins - St. Joe’s Metuchen
Alec Waugh - Lawrenceville
Chinedu Amonu - Ewing
Quincey Lambert - Pemberton
Adam Schutsky - Hopewell
Kevon Cribb - Trenton
Tre McKenzie - Snyder
Arthur Johnson - Nottingham
Tyrone Parker - WWP North
Alex Borzelin - Nottingham
Reggie Phillups - Nottingham
Rodney Larmore - Rancocas Valley
Shaun Bradley - Rancocas Valley
Joe Esposito - Middlesex
James Frazier - Hun

Girls 200m Dash
Jackie Wold - Colts Neck
Kayinsola Olagbegi - North Brunswick
Taylor Irizarry - North Brunswick
Kim McKinnon - Marlboro
Noel Jancewicz - Robbinsville
Essence Harris - North Brunswick
Patrycja Dziekonska - WWP North
Ernestine Conteh - Ewing
Danielle Ansley - Ewing
Dominque Peters - Lawrence
Ty Horne - Notre Dame
Sabrina Wagner - Hopewell
Abby Prime - Notre Dame
Margaux Powell - WWP North
Erin Austin - Hopewell
NyQwayah Brown - WWP North
Anshu Sinha - Hopewell

Boys George Wah Mile Run
Gills Merckx - Hun
Tom Hogarty - St. Joe’s Metuchen
Dave Folsom - North Hunterdon
Luke Dermody - Hightstown
Connor Donahue - Princeton
Arvind Arikatla - WW-P North
Tommy Teachen - Hopewell Valley
Nigel Bates - Hopewell Valley
Liam Wall - Peddie
Sam Praveen - WW-P North
Zach Michon - Robbinsville
Isaiah Curbello - Rancocas Valley
Ramon Ayala - Lawrenceville
Austin Jenkins - Hamilton West

Girls George Wah Mile Run
Simone Counts - WWP North
Diedre Casey - WWP South
Sarah Chandler - Hopewell
Haley Mahn - Hopewell
Kelly Shaffer - South Hunterdon
Bryn Gorberg - WWP North
Penny Luann - WWP South
Amelia Whaley - Princeton
Erin Holzbaur - Robbinsville
Paris Hughes - Robbinsville

Boys 5000m Run
Eddie Cunningham - WWP North
Dan Riff - WWP South
Jake Riff - WWP South
Chris Thompson - Voorhees
Nick Seibert - North Hunterdon
Robert Daniels - Lawrenceville
Brad Kilheeny - North Brunswick
Jacob Rist - Princeton
Mike Michon - Robbinsville
Nick Raefski - Voorhees
Jose Colon-Cruz - Rancocas Valley
Andrew Carosi - North Hunterdon
Kyle D’Souza - Lawrenceville
Sean Lynch - Robbinsville
Andrew Gordon - Hopewell Valley
Bryan Howard - WWP North
Praneeth Gottipatti - WWP North

Girls 5000m Run
Grace Dwyer - Nottingham
Nisa Cicitta - Voorhees
Erin McLaughlin - Voorhees
Manolya Altan - WWP North
Kristen Erickson - Voorhees
Jennifer Salvatore - North Brunswick
Emily Partner - Lawrenceville Prep
Xinring Pan - WWP South
Julia Borowski - Robbinsville
Yuzki Oey - WWP North
Phoebe Whiteside - Princeton