D2 T&F SECTIONALS


#1

D2 TRACK & FIELD SECTIONALS

 MOSINEE SECTIONAL

Gale-Ettrick-Trempealeau Regional

TEAMS
  Adams-Friendship   Mauston
  Arcadia   Neillsville/Granton
  Black River Falls   Nekoosa
  Gale-Ettrick-
    Trempealeau
  West Salem

Lakeland Union Regional

TEAMS
  Antigo   Rhinelander
  Lakeland Union   Stratford
  Medford Area   Tomahawk
  Mosinee   Wittenberg-
    Birnamwood
  Northland Pines                 

Amery Regional

TEAMS
  Amery   Osceola
  Ashland   Rice Lake
  Barron   Saint Croix Falls
  Hayward   Spooner
  Northwestern

Bloomer Regional

TEAMS
  Altoona   Ellsworth
  Baldwin-Woodville   Prescott
  Bloomer   Saint Croix Central
  Elk Mound   Somerset

 FREEDOM SECTIONAL

Wrightstown Regional

TEAMS
  Denmark   Southern Door
  Kewaunee   Sturgeon Bay
  Luxemburg-Casco   Two Rivers
  Notre Dame   Wrightstown

Oconto Falls Regional

TEAMS
  Bonduel   New London
  Clintonville   Oconto Falls
  Fox Valley Lutheran   Peshtigo
  Freedom   Seymour
  Marinette

New Holstein Regional

TEAMS
  Brillion   New Holstein
  Chilton   Plymouth
  Kiel   Sheboygan Falls
  Kohler/Sheboygan
    Christian
  Valders

Berlin Regional

TEAMS
  Amherst   Wautoma
  Berlin   Westfield/Montello
  Little Chute           Winneconne
  Omro   Xavier
  Waupaca

 EAST TROY SECTIONAL

Turner Regional

TEAMS
  Big Foot/Williams Bay   Edgerton
  Brodhead/Juda   Evansville
  Clinton   Turner
  Delavan-Darien   Whitewater
  East Troy                     

Richland Center Regional

TEAMS
  Lodi   Viroqua/Youth Initiative
  Portage   Westby
  Poynette   Wisconsin Dells
  Richland Center   Wisconsin Heights/
    Barneveld
  River Valley

Prairie du Chien Regional

TEAMS
  Belleville/New Glarus   Monroe
  Dodgeville/Mineral Point   Mount Horeb
  Madison Edgewood   Platteville
  McFarland   Prairie du Chien

Jefferson Regional

TEAMS
  Columbus   Lakeside Lutheran
  Jefferson   Marshall
  Lake Country Lutheran   St. John’s NW
    Military Academy
  Lake Mills   Watertown
    Luther Prep

 WI LUTHERAN SECTIONAL

Site Needed Regional

TEAMS
  Cudahy   Saint Anthony
  Martin Luther   Saint Francis
  Milwaukee Lifelong
    Learning
  Saint Thomas More
  Racine Saint
    Catherine’s
  Shoreland Lutheran

Catholic Memorial Regional

TEAMS
  Catholic Memorial   New Berlin West
  Cristo Rey   Shorewood
  Dominican   Tenor/Veritas
  Messmer   Wisconsin Lutheran

Ripon Regional

TEAMS
  Campbellsport   North Fond du Lac
  Kewaskum   Ripon
  Laconia   Saint Lawrence
    Seminary
  Lomira   Waupun
  Mayville

Kettle Moraine Lutheran Regional

TEAMS
  Brookfield Academy   Milwaukee Lutheran
  Brown Deer   Obama SCTE
  Cedar Grove-Belgium   Port Washington
  Grafton   University School
    of Milwaukee
  Kettle Moraine
    Lutheran

#2

The Site Needed sectional in the Green Bay area has been given to Freedom. It was previously listed here as Xavier which was a guess.


#3

4/7 bump