D1 3200 - Qualifiers


#1
Mark     Name                   Cl School                  Sectional               Pl
9:21.32  Carl Hirsch            SR Brookfield C            D1 Waukesha North        1
9:23.22  Patrick Campbell       SR Wauwatosa We            D1 Waukesha North        2
9:24.30  Taylor Floyd-Mews      JR Wauwatosa We            D1 Waukesha North        3
9:25.91  Brad Woodford          SR Waukesha Sou            D1 Waukesha North        4
9:30.82  RJ Salmon              SR Wauwatosa Ea            D1 Waukesha North        5
9:30.94  Vince Paikowski        SR Waukesha Sou            D1 Waukesha North        6
9:32.47  Zajkowski, Austin      JR Oak Creek               D1 Wisconsin Lutheran    1
9:33.86  JP Nelson              JR Eau Claire M            D1 Rice Lake             1
9:35.54  Chandler Diffee        SR Madison La F            D1 Madison Memorial      1
9:35.95  Olin Hacker            SO Madison West            D1 Madison Memorial      2
9:36.01  Noah Stamsta           JR Waunakee                D1 Madison Memorial      3
9:37.10  Cyra, Matt             SR Mukwonago               D1 Wisconsin Lutheran    2
9:39.27  Kaestner, Ryan         SO Racine Horlick          D1 Wisconsin Lutheran    3
9:39.75  Mike Larson            SR Stevens Poin            D1 Rice Lake             2
9:40.18  Jake Dubnicka          SR Arrowhead               D1 Sussex                1
9:41.76  Hrycay, Spencer        SR Janesville C            D1 Waterford             1
9:44.50  Nolan Redetzke         JR Marshfield              D1 Rice Lake             3
9:44.92  Armando Torres         SR Green Bay Ea            D1 Ashwaubenon           1
9:45.09  Chris Leisses          12 Fond du Lac             D1 Oshkosh               1
9:45.93  Bender, Eric           SR Fort Atkinso            D1 Waterford             2
9:45.95  Nameth, Ryan           SO Verona Area             D1 Waterford             3
9:46.27  Joshua Short           JR Cedarburg               D1 Sussex                2
9:46.40  McKenna Ramos          12 Sheboygan South         D1 Oshkosh               2
9:46.54  Jason Marhal           12 Port Washing            D1 Oshkosh               3
9:48.04  Evan Routhier          FR Homestead               D1 Sussex                3
9:49.01  Alex Rink              SR Kimberly                D1 Ashwaubenon           2
9:52.47  Max Edwards            SR Appleton Nor            D1 Ashwaubenon           3

10:55.42 Feivor, Brittney       SR Kenosha Trem            D1 Waterford             1
11:05.90 Katie Hietpas          FR Sun Prairie             D1 Madison Memorial      1
11:06.07 Aubrey Roberts         FR Eau Claire M            D1 Rice Lake             1
11:06.12 Gina Sereno            SR Madison West            D1 Madison Memorial      2
11:06.57 Lianna Mack            JR Sauk Prairie            D1 Madison Memorial      3
11:07.44 Paige Skorseth         SR River Falls             D1 Rice Lake             2
11:08.12 Natalie Burant         JR Arrowhead               D1 Sussex                1
11:10.25 Elizabeth Flatley      JR Brookfield C            D1 Waukesha North        1
11:11.39 Natalie Schudrowitz    SO Wauwatosa Ea            D1 Waukesha North        2
11:15.16 Anich, Ally            SR Racine Horlick          D1 Wisconsin Lutheran    1
11:18.46 Lea Patek              JR Arrowhead               D1 Sussex                2
11:22.46 Mariah Frank           SR Appleton Wes            D1 Ashwaubenon           1
11:23.35 Heiden, Chelsey        SR Greendale               D1 Wisconsin Lutheran    2
11:24.48 Johnson, Amanda        SO Racine Park             D1 Wisconsin Lutheran    3
11:28.16 Sophie Bolich          09 Plymouth                D1 Oshkosh               1
11:28.74 Jill Englebert         SR Green Bay Pr            D1 Ashwaubenon           2
11:30.32 Alison Parker          12 Neenah                  D1 Oshkosh               2
11:31.86 Miranda Gove           10 Manitowoc Li            D1 Oshkosh               3
11:33.78 Ann Sekutowski         SO Kettle Morai            D1 Waukesha North        3
11:33.84 Hannah Bielke          SO Stevens Poin            D1 Rice Lake             3
11:35.77 Sara Coffey            JR Whitefish Ba            D1 Sussex                3
11:36.05 Emily McCoy            SO Green Bay Ea            D1 Ashwaubenon           3
11:45.28 Adams, Elle            JR Badger                  D1 Waterford             3